"Wiedzę możemy zdobywać od innych, mądrości musimy nauczyć się sami." Adam Mickiewicz

Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016


Dyrekcja gimnazjum


Marian Jerzy Żuchniewicz - dyrektor mzuchniewicz@gimszcz.internetdsl.pl
Jacek Zygmunt Ciesielski - wicedyrektor jciesielski@gimszcz.internetdsl.pl

Rada pedagogiczna


1. Urszula Ciechomska- język polski, zajęcia artystyczne uciechomska@gimszcz.internetdsl.pl
2 Jacek Ciesielski - muzyka, zajęcia artystyczne
3. Bernard Falkowski – wychowanie fizyczne bfalkowski@gimszcz.internetdsl.pl
4. Bożena Fladzińska – matematyka bfladzinska@gimszcz.internetdsl.pl
5. Helena Grabarczyk - matematyka, fizyka hgrabarczyk@gimszcz.internetdsl.pl
6. Grażyna Szewczyk – pedagog szkolny
7. Bożena Jeziorska – nauczyciel świetlicy szkolnej
8. Marianna Jędrzejewska – zajęcia techniczne mjedrzejewska@gimszcz.internetdsl.pl
9. Dorota Kordyla – historia, wiedza o społeczeństwie, wdż dkordyla@gimszcz.internetdsl.pl
10. Ewa Kowalczyk – język polski, zajęcia artystyczne
11. Marzena Krasnodębska – biologia, edukacja dla bezpieczeństwa mkrasnodebska@gimszcz.internetdsl.pl
12. Marlena Jastrzębowska - religia
13. Andrzej Latoszek – wychowanie fizyczne a.latoszek@gimszcz.internetdsl.pl
14. Janusz Majchrzak – język angielski jmajchrzak@gimszcz.internetdsl.pl
15. Marzenna Mroczkowska – geografia, wychowanie fizyczne
16. Urszula Pietruszewska – nauczyciel świetlicy szkolnej, plastyka, zajęcia artystyczne
17. Małgorzata Rędzikowska – chemia, informatyka
18. Jadwiga Wojtasiak - historia jwojtasiak@gimszcz.internetdsl.pl
19. Tomasz Krawczyński - język niemiecki
20. Marian Żuchniewicz – język polski
21. Jakub Dymczak - język niemiecki
22. Monika Borkowska - jezyk angielski