Wiedzę możemy zdobywać od innych, mądrości musimy nauczyć się sami.      Adam Mickiewicz

Gimnazjum im. gen. Józefa Hallera w Szczawinie Kościelnym, pow.gostyniński, woj. mazowieckie


Nauczyciele gimnazjum w roku szkolnym 2013/2014


Dyrekcja gimnazjum


Marian Jerzy Żuchniewicz - dyrektor mzuchniewicz@gimszcz.internetdsl.pl
Jacek Zygmunt Ciesielski - wicedyrektor jciesielski@gimszcz.internetdsl.pl

Rada pedagogiczna


1. Kamila Buła - wychowanie fizyczne
2. Urszula Ciechomska- język polski uciechomska@gimszcz.internetdsl.pl
3. Jacek Ciesielski - muzyka, zajęcia artystyczne
4. Bernard Falkowski – wychowanie fizyczne bfalkowski@gimszcz.internetdsl.pl
5. Bożena Fladzińska – matematyka bfladzinska@gimszcz.internetdsl.pl
6. Helena Grabarczyk - matematyka, fizyka hgrabarczyk@gimszcz.internetdsl.pl
7. Grażyna Szewczyk – pedagog szkolny
8. Bożena Jeziorska – nauczyciel świetlicy szkolnej
9. Marianna Jędrzejewska – plastyka, zajęcia techniczne i artystyczne mjedrzejewska@gimszcz.internetdsl.pl
10. Dorota Kordyla – historia, wiedza o społeczeństwie, wdż dkordyla@gimszcz.internetdsl.pl
11. Ewa Kowalczyk – język polski
12. Marzena Krasnodębska – biologia, zaj.techniczne, edu. dla bez. mkrasnodebska@gimszcz.internetdsl.pl
13. Marlena Jastrzębowska - religia
14. Andrzej Latoszek – wychowanie fizyczne a.latoszek@gimszcz.internetdsl.pl
15. Janusz Majchrzak – język angielski jmajchrzak@gimszcz.internetdsl.pl
16. Marzenna Mroczkowska – geografia, wychowanie fizyczne
17. Urszula Pietruszewska – nauczyciel świetlicy szkolnej, plastyka
18. Małgorzata Rędzikowska – chemia, informatyka
19. Jadwiga Wojtasiak - historia jwojtasiak@gimszcz.internetdsl.pl
20. Katarzyna Żabka - język niemiecki
21. Marian Żuchniewicz – język polski